Kontakt oss
Ansatte
Portrett av Trine Rønning Byggstøyl
Trine Rønning Byggstøyl
Daglig leder
95 17 71 08
trine@mce.no
Portrett av Linda Rødne
June Marie Hornenes
Økonomi
93 47 66 56
june@mce.no
Portrett av Toralf Klungland
Toralf Klungland
Verksmester Storbil
41 54 97 52
storbil@mce.no
Portrett av Daniel Holten
Daniel Holten
Påbygg plan og kran
98 28 37 98
daniel@mce.no
Portrett av Ståle Sørheim
Ståle Sørheim
Prosjektleder livdyrskap
91 66 37 24
staale@mce.no
Portrett av Terje Gravelsæter
Terje Gravelsæter
Avdelingsleder Industri og offshore
48 07 75 58
terje@mce.no
Portrett av Arild Selland
Arild Selland
Prosjektleder
90 47 17 96
arild@mce.no
Portrett av Dariusz Grzegorz Ciesak
Dariusz Grzegorz Ciesak
Ingeniør plan, kran og livdyr
96 65 49 95
dariusz@mce.no
Lokasjon
Adresse: Tongane 53, Etne